Atletski klub Zagreb

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke – 2. dan

U nedjelju 29. srpnja, drugoga dana Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za seniore i seniorke, atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili su četiri medalje – jednu zlatnu i tri srebrne – te se tako naš klub s ukupno 12 osvojenih medalja – trima zlatim, osam srebrnih i jednom brončanom – nalazi na 4. mjestu u tablici osvojenih medalja, iza Agrama, Dinamo-Zrinjevca i Slobode. Jedino zlato drugog dana natjecanja osvojila je Lucija Cvitanović pobjedom na bacanju koplja s rezultatom 49,11. Matija Lončarek bio je 2. na bacanju kladiva s novim osobnim rekordom 50,56, a ista su mjesta osvojili i Mateo Parlov na 400 m prepone s 52,89 i Tadea Lažeta na bacanju kugle s 12,47.

 

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke – 2. dan


komentiranje je zabranjeno.