Atletski klub Zagreb

Međunarodni miting Majano

U subotu 8. rujna više je članova našeg kluba nastupilo, već tradicionalno, na međunarodnom mitingu za kadete, kadetkinje, mlađe kadete i mlađe kadetkinje u Majanu. Ostvaren je, prema riječima trenera Siniše Cika, povijesni uspjeh – prvi put u dugogodišnjoj tradiciji nastupanja našeg kluba na tom mitingu ostvarene su tri pobjede. Za sve tri pobjede zaslužni su bacači – Luka Šorman pobijedio je na bacanju kugle za starije kadete s rezultatom 15,92, na istoj je disciplini kod starijih kadetkinja pobijedila Nikol Cik s 12,72, dok je Adrijana Ljubić bila najbolja na bacanju koplja (400 g) za starije kadetkinje s 43,19. Izdvojimo još 3. mjesto Zvonimira Tirića na skoku u vis za starije kadete s rezultatom 1,80 i 4. mjesto Magdalene Duvnjak na istoj disciplini za mlađe kadetkinje s rezultatom 1,44. U ekipnom poretku naš je klub zauzeo 14. mjesto od 22 kluba koja su nastupila na natjecanju.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Međunarodni miting Majano


komentiranje je zabranjeno.