Atletski klub Zagreb

Kup Hrvatske za seniore i seniorke

U subotu i nedjelju 15. i 16. rujna u Zagrebu je na stadionu Mladosti u organizaciji Atletskog kluba Agram i Hrvatskog atletskog saveza održan Kup Hrvatske za seniore i seniorke. Seniori našeg kluba zauzeli su ukupno 4. mjesto sa 139 bodova, dok su seniorke zauzele 9. mjesto s 29 bodova. U ukupnom poretku seniorke i seniori našeg kluba nalaze se na 4. mjestu sa 168 bodova, iza prvoplasiranog Agrama, drugoplasiranog Dinamo-Zrinjevca i trećeplasiranog Kvarnera. Ostvarene su dvije pobjede – Marko Čuljak pobijedio je na 110 m prepone s rezultatom 15,52, dok je Matija Lončarek pobijedio na bacanju kladiva s 45,84. Marko je nastupio na još nekoliko disciplina, od kojih izdvojimo 3. mjesto na 400 m prepone s 58,07 i 4. mjesto na skoku s motkom s 3,70. Kod seniora četvrta su mjesta osvojili i Stjepan Jan Cik na skoku u vis s rezultatom 1,80 i Ivan Dasović na bacanju diska s 35,54. Najbolja od naših seniorki bila je Tadea Lažeta, koja je zauzela 2. mjesto na bacanju kugle s rezultatom 12,06.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Kup Hrvatske za seniore i seniorke


komentiranje je zabranjeno.