Atletski klub Zagreb

Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete, kadetkinje, mlađe kadete i mlađe kadetkinje

U subotu 9. veljače u Zagrebu je u atletskoj dvorani na Zagrebačkom velesajmu u organizaciji HAAK Mladost održano Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete, kadetkinje, mlađe kadete i mlađe kadetkinje, na kojem su atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili četiri medalje – dvije zlatne i dvije srebrene. Magdalena Duvnjak pobijedila je na skoku u vis za kadetkinje s novim osobnim rekordom – 1,66, a na istoj je disciplini Barbara Crnjac osvojila 4. mjesto s rezultatom 1,54. Barbara je nastupila i na skoku s motkom, gdje je pobijedila s 2,90. Jedna je medalja osvojena i na skoku s motkom za kadete, gdje je Roko Cigrovski bio srebrni s 3,00. Helena Čuljak osvojila je 2. mjesto na 55 m prepone za mlađe kadetkinje s 9,21 te 6. mjesto na bacanju kugle za mlađe kadetkinje s 9,50. Mia Perlić bila je 5. na skoku u vis za mlađe kadetkinje s rezultatom 1,37 te 9. na skoku u dalj za mlađe kadetkinje s 4,56. Spomenimo još 5. mjesto Fride Arapović na bacanju kugle za kadetkinje s rezultatom 11,08, 7. mjesto Ivana Petranovića na 60 m prepone s 9,83 i 9. mjesto Mateja Markovića na istoj disciplini s 11,83, zatim 10. mjesto Noe Jošića na skoku u dalj za kadete s 4,80, te Franu Plazanića, koji je zauzeo 7. mjesto na 200 m za mlađe kadete  s 28,94 i 10. mjesto na 60 m za mlađe kadete s 8,72.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete, kadetkinje, mlađe kadete i mlađe kadetkinje