Atletski klub Zagreb

Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani

U Zagrebu je u atletskoj dvorani na Zagrebačkom velesajmu u srijedu 20. veljače u organizaciji Zagrebačkog atletskog saveza održano Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani, na kojem su atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili tri medalje – dvije srebrne i jednu brončanu. Marin Jurjević osvojio je 2. mjesto na skoku u dalj sa 7,23, a dvije su medalje osvojene na 400 m – Valentina Jurić bila je 2. kod seniorki s 57,56, a Mateo Parlov 3. kod seniora s 49,23. Spomenimo još tri 5. mjesta – Staše Vrhovca na 200 m s rezultatom 22,93, Ivana Dasovića na bacanju kugle s 11,61 te Mirne Larve na 60 m s 8,15. Mirna je u kvalifikacijama trčala i brže – 8,02.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani