Atletski klub Zagreb

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke – 2. dan

U nedjelju 8. rujna, drugog dana Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke, članovi našeg kluba osvojili su pet medalja – jednu srebrnu i četiri brončane, čime je naš klub na navedenom natjecanju osvojio ukupno deset medalja – jedno zlato, tri srebra i šest bronci. Drugog je dana natjecanja najuspješniji bio Lukas Cik, koji je subotnjoj bronci sa skoka u dalj pridodao srebro na troskoku – bio je 2. s novim osobnim rekordom – 14,15. Po broju je osvojenih medalja drugog dana najbolji bio Ivan Dasović, i to zahvaljujući dvjema broncama – na bacanju diska (35,33) i na bacanju kladiva (23,59). Nikol Cik bila je 3. na bacanju kugle s 11,27, a isto je mjesto na 400 m prepone osvojio Sven Prebeg, s rezultatom 1:00,75, osvojivši tako svoju drugu broncu na natjecanju, nakon subotnje na 110 m prepone. Adrijana Ljubić bila je 4. na bacanju koplja s 36,42, dok je Ivan Vojnović bio 5. na 800 m s 2:00,38.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke – 2. dan


komentiranje je zabranjeno.