Atletski klub Zagreb

7. kolo Hrvatske atletske lige sjever

U Varaždinu je u nedjelju 6. listopada u organizaciji Malog atletskog kluba održano 7. kolo Hrvatske atletske lige sjever, na kojem je nastupilo 35 atletičara i atletičarki našeg kluba. Ekipno je naš klub najbolji plasman ostvario kod mlađih kadetkinja, gdje je osvojeno 2. mjesto sa 164 boda. Kod limačica, limača i mlađih kadeta osvojeno je 4., kod starijih kadetkinja 5., a kod mlađih juniora 6. mjesto. Pojedinačno je ostvarena jedna pobjeda, uz tri 2. te tri 3. mjesta. Jedinu je pobjedu našem klubu donijela štafeta 4×60 m mlađih kadeta u sastavu Mateo Belošić, Nikola Zlatić, Andrija Ingula, Frano Plazanić, koja je pobijedila s 34,40 ispred drugoplasirane štafete Koprivnice i trećeplasirane štafete Jasenovca. Kod limača je štafeta 4×60 m u sastavu Diego Jelača, Dominik Vilček, Marin Džaja, Ivan Vlajčić osvojila 2. mjesto s 37,78, dok je kod mlađih kadetkinja štafeta 4×60 m u sastavu Ema Šmintić, Tonka Polić, Iva Sušac, Jelena Petranović bila 3. s 36,05. Dominik Vilček osvojio je 2. mjesto na bacanju vortexa za limače s rezultatom 40,88, a isto je mjesto na 400 m za mlađe kadete osvojio Frano Plazanić, i to s rezultatom 1:05,78. Dva su 3. mjesta osvojena na bacanju kugle, a za njih su zaslužne Ivana Vojnović kod mlađih kadetkinja (11,25) i Frida Arapović kod kadetkinja (10,63).

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on 7. kolo Hrvatske atletske lige sjever


komentiranje je zabranjeno.