Atletski klub Zagreb

Međunarodna atletska utrka grada Koprivnice

U nedjelju 10. studenog u organizaciji je Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice održana 41. Međunarodna atletska utrka grada Koprivnice, na kojoj je nastupilo 16 atletičara trenera Siniše Cika. U ženskoj je konkurenciji najbolji plasman ostvarila Klara Kudrić, koja je osvojila 3. mjesto na utrci kadetkinja (1200 m) s rezultatom 4:46. Na istoj je utrci Iva Juričić bila 5. s 4:56, Mia Perlić zauzela je 9., a Helena Čuljak 10. mjesto. Iva Sušac nastupila je na utrci mlađih kadetkinja (600 m) te osvojila 6. mjesto s rezultatom 2:30. Na utrci juniorki (1200 m) najbrža članica našeg kluba bila je Blanža Grgić – 5. s rezultatom 4:24. Barbara Crnjac bila je 9., a Vita Cik 12. Na utrci juniora (1200 m) nastupilo je čak osam članova našeg kluba, a najbrži od njih bio je Stjepan Jan Cik, koji je osvojio 3. mjesto s rezultatom 3:26. Anton Milanović zauzeo je 9., Zvonimir Tirić 10., Juraj Marinić 13. Roko Cigrovski 16., Tihomir Crnjac 17., Antonio Mavračić 22., a Fran Horvat 23. mjesto.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Međunarodna atletska utrka grada Koprivnice