Atletski klub Zagreb

Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje

U Zagrebu je u atletskoj dvorani na Zagrebačkom velesajmu u subotu 8. veljače u organizaciji HAAK Mladost održano Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje, na kojem su atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili dvije medalje – jednu zlatnu i jednu srebrnu. Ivan Petranović pobijedio je na 60 m prepone s rezultatom 9,30. Ivan je nastupio i na 200 m, gdje je bio 8. s 25,47. Frida Arapović bila je 2. na bacanju kugle s 11,97. Noa Jošić ostao je na korak do medalje na skoku u dalj – bio je 4. s 5,67, a nastupio je i na 60 m, gdje je bio 10. sa 7,87. Mia Perlić zauzela je 8. mjesto na 60 m prepone s 9,58 te 12. mjesto na skoku u vis s rezultatom 1,40. Nakon natjecanja održane su discipline izvan konkurencije – 60 m prepone za seniore i 200 m za seniore i seniorke. Kod seniora, Valentino Valentaković pobijedio je na 200 m s 24,01, ispred drugoplasiranog Franka Novokmeta (24,06) i trećeplasiranog Antona Milanovića (24,56), dok je na 60 m prepone pobijedio Marin Jurjević s 8,28, ispred drugoplasiranog Svena Prebega (8,66). Na 200 m kod seniorki pobijedila je Alena Hrušoci s 25,39, 2. je bila Mirna Larva s 25,91, a 3. Valentina Jurić s 25,98.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje