Atletski klub Zagreb

Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani

U srijedu 19. veljače u Zagrebu je u atletskoj dvorani na Zagrebačkom velesajmu u organizaciji Zagrebačkog atletskog saveza održano Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani, na kojem su atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili tri medalje – jednu zlatnu i dvije srebrne. Dvoranskim prvakom Zagreba na 60 m postao je Zvonimir Ivašković, pobijedivši s rezultatom 6,85. Na istoj je disciplini Marino Dotlić zauzeo 5. mjesto s rezultatom 7,06, dok je u kvalifikacijama trčao nešto brže – 7,04. Dva s srebra osvojena na 200 m – Stjepan Jan Cik bio je 2. kod seniora s 22,88, dok je Mirna Larva bila 2. kod seniorki s 25,69. Mirna je nastupila i na 60 m – bila je 3. u kvalifikacijama s rezultatom 7,93. U finalu pak nije završila utrku. Vita Cik, Franko Novokmet i Marin Jurjević ostali su na korak do medalje – Vita je bila 4. na skoku s motkom s 3,20, Franko je bio 4. na 400 m s novim osobnim rekordom 51,86, dok je Marin bio 4. na skoku u dalj sa 6,96, ispred petoplasiranog Lukasa Cika (6,86).

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani