Atletski klub Zagreb

Sveučilišno prvenstvo Lone Star Conference

Trpimir Široki nastupio je u petak i subotu 21. i 22. veljače na sveučilišnom prvenstvu Lone Star Conference u Lubbocku (Teksas). Nastupio je na sve četiri skakačke discipline – pobijedio je na skoku u dalj s rezultatom 7,64, osvojio 2. mjesto na skoku u vis s 2,11, 3. mjesto na skoku s motkom s 4,77 te 3. mjesto na troskoku s 14,86. U finalu na 60 m prepone zauzeo je 5. mjesto s 8,23, a u kvalifikacijama je trčao i brže – 8,19. Navedenim rezultatima Trpimir je skočio na dvoranskim tablicama sezone Hrvatskog atletskog saveza – na 60 m prepone, skoku u vis i troskoku trenutačno je vodeći, dok na skoku u dalj drži 2. mjesto sa samo centimetar slabijim rezultatom od vodećeg Marka Čeke. Na skoku s motkom drži 4. mjesto s rezultatom 4,94, postignutim na sveučilišnom mitingu Texas Tech Shootout 14. veljače.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Sveučilišno prvenstvo Lone Star Conference