Atletski klub Zagreb

Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske – 1. dan

U subotu 7. ožujka, prvog dana Zimskog bacačkog prvenstva Hrvatske, koje se održava u Splitu u organizaciji ASK-a, atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili su šest medalja – dvije zlatne i četiri srebrne. Luka Šorman pobijedio je na bacanju kugle kod mlađih juniora sa 17,71, dok je Nikol Cik bila najbolja na istoj disciplini kod mlađih juniorki s rezultatom 14,50. Srebrne su medalje osvojili Lucija Cvitanović na bacanju kugle kod seniorki s 10,39, Dubravko Brdovčak na bacanju kugle kod seniora sa 16,10, Dario Sesvečanec na bacanju diska kod juniora s 44,01 te Frida Arapović na bacanju diska kod kadetkinja s 34,19. Frida je na korak do medalje ostala na bacanju kugle za kadetkinje, gdje je bila 4. s 12,40, a 4. je mjesto zauzela i Jelena Ivančić, i to na bacanju diska kod seniorki s rezultatom 38,35.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske – 1. dan