Atletski klub Zagreb

24. Otvoreno prvenstvo Hrvatske za veteranke i veterane

U Čakovcu je u subotu 5. rujna u organizaciji Atletskog kluba Međimurje održano 24. Otvoreno prvenstvo Hrvatske za veterane i veteranke, na kojem je nastupilo nekoliko članova našeg kluba. Lana Milivojević nastupila je u kategoriji Ž40 i ostvarila četiri pobjede – na kugli s 8,18, na disku s 23,40, na koplju s 27,25 te na kladivu s 21,22. Antun Bošnjaković osvojio je 3. mjesto na 100 m u kategoriji M35 s rezultatom 12,99. Kruno Ledić pobijedio je na 800 m u kategoriji M55 s 2:32,46. Anđelko Trbušić osvojio je dva zlata u kategoriji M45 – na kugli s 12,34 te na disku s 34,57. Na potonjoj je disciplini izvan konkurencije nastupio Anton Milanović – juniorski disk (1,75 kg) bacio je 40,61.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on 24. Otvoreno prvenstvo Hrvatske za veteranke i veterane