Atletski klub Zagreb

Prvenstvo Hrvatske u višebojima – 2. dan

U nedjelju 11. listopada drugim je danom natjecanja dovršeno Prvenstvo Hrvatske u višebojima, održano u Čakovcu u organizaciji Atletskog kluba Međimurje. Nakon srebra Katarine Miletić na troboju za limačice prvog dana natjecanja, drugog su dana atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili još devet medalja – tri zlatne, jednu srebrnu i dvije brončane, tako da se naš klub s ovog natjecanja vraća bogatiji za deset medalja – tri zlatne, dvije srebrne i dvije brončane. Zlato i srebro osvojeni su na desetoboju mlađih juniora, gdje je pobijedio Zvonimir Tirić sa 6671 bodom, ispred drugoplasiranog Frana Horvata (5515 bodova). Zlatne su medalje osvojene i na desetoboju juniora, gdje je pobijedio Anton Milanović s 5635 bodova, te na šestoboju mlađih kadeta, gdje je pobijedio Luka Fučko s 3383 boda. Na potonjoj je disciplini Frano Plazanić bio 4. s 2773 boda, a Andrija Ingula 7. s 2168 bodova. Brončane su medalje osvojili Tihomir Crnjac na seniorskom desetoboju s 3628 bodova i Mia Perlić na šestoboju kadetkinja s 3445 bodova. Iva Sušac zauzela je 16. mjesto na četveroboju mlađih kadetkinja s 1402 boda.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Prvenstvo Hrvatske u višebojima – 2. dan


komentiranje je zabranjeno.