Atletski klub Zagreb

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke – drugi dan

U nedjelju 5. rujna, drugog dana Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke, koje je u subotu i nedjelju 4. i 5. rujna održano u Karlovcu u organizaciji Atletskog kluba Karlovac, atletičari i atletičarke našeg kluba osvojili su još tri medalje – jednu zlatnu i dvije brončane, čime je naš klub na navedenom natjecanju osvojio ukupno šest medalja – tri zlatne i tri brončane. Luka Šorman subotnjem je zlatu s bacanja kugle pridružio zlato na bacanju kladiva pobjedom s rezultatom 42,96. Adrijana Ljubić subotnjoj je bronci s troskoka pridružila broncu na bacanju koplja osvojivši 3. mjesto s rezultatom 36,98. Ivan Vojnović bio je 3. na 800 m s 1:56,10. Drugog su dana natjecanja osvojena tri 4. mjesta – Erik Fabian Kaurin bio je 4. na bacanju diska s 39,18, Barbara Crnjac bila je 4. na skoku u vis s rezultatom 1,55, dok je Nikol Cik bila 4. na bacanju kugle s 11,52. Franko Novokmet bio je 7. na 200 m s 23,56, a Klara Kudrić Smerke 9. na 800 m s 2:33,20.

NATJECANJA, OSTALO, REZULTATI Comments Off on Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i mlađe seniorke – drugi dan


komentiranje je zabranjeno.